درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات مطلب
مدرس/نویسنده
علیرضا
امتیاز: 62433
رتبه:13
0
568
27
406
کارشناس نرم افزار-کارشناس ارشد فناوری اطلاعات-مدرس کامپیوتر-مدیر فناوری اطلاعات -net+,mcse,ccna,ceh certificate پروفایل کاربر

ابزار ایجاد باج افزار

تاریخ 18 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 150
ابزار ایجاد باج افزار

رشد باج افزارها با ایجاد ابزار تولید باج افزار


باج افزارها، نمونه بارزی از بدافزارهای نوین هستند که در سالهای اخیر رشد فزاینده ای در فضای سایبر داشتند. مقالات و مطالب زیادی در خصوص این بدافزارها از شیوه رفتاری باج افزار گرفته تا خرید و فروش های زیر زمینی. اخیرا هم ابزاری تهیه شده که به کمک آنها می توان باج افزار ایجاد کرد.(به راحتی آب خوردن!) نکته قابل توجه در این استکه با توسعه روزافزون گوشی های هوشمند و سیستم عامل اندروید، این ابزار جهت کار در این محیط تهیه شده است تا امکان دسترسی آن برای تعداد بیشتری از مردم فراهم باشد.
ابزار ایجاد باج افزار

طبق گزارش شرکت Symantec ، تبلیغات زیادی در تالارهای زیرزمینی هکرها برای فروش این ابزار انجام گرفته است. این ابزار قادر است با تنظیمات ساده ای که از جانب کاربر آن انجام می گیرد، یک برنامک باج‌افزاری کاملاً سفارشی بسازد. شاید در هفته ها و ماه های آتی باید شاهد رشد بیشتر بدافزارها از قبیل باج افزارهای تازه واردی باشیم که توسط مردم عادی! تهیه شده است. ابزاری که از کاربران عادی خود بخصوص در دنیای اندروید یک هکر (کاربری) بسازد. باج افزارهایی که روزی توسط هکرهای واقعی در دنیای مخفیانه خودشان ایجاد می شدند حالا توسط ابزاری ساده که در اختیار عموم مردم قرار دارد ایجاد می شوند. اگر چه باج افزارهای تولیدی توسط کاربران عادی و توسط این ابزار همانند باج افزار های تولیدی توسط هکرهای واقعی نمی باشد ولی به هر حال آسیب ها و تهدیدات خود را بهمراه خواهد داشت.
نتیجه : با مراقبت و پیشگیری مانع از ورود بدافزارها و باج افزارها به سیستم خود شوید.

نویسنده : علیرضا(ARAF)
منبع: ITPRO
هرگونه نشر و کپی برداری بدون ذکر منبع و نام نویسنده دارای اشکال اخلاقی می باشد


برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید