درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات مطلب
مدرس/نویسنده
بابک رستمی
امتیاز: 23056
رتبه:30
11
105
9
119
بابک رستمی. کارشناس ارشد کامپیوتر نرم افزار. متخصص در امور Search Engine Optimization-SEO, Search Engine Marketing-SEM, Search Engine Results Page-SERP, Pay per Click-PPC, Search Engine Positioning-SEP, Email Marketing، Laptop & PC Hardware Repair، C# Programming، SQL Server, Web Designning And Web Programmer پروفایل کاربر

پر شدن بخش اخبار گوگل با هرزنامه های مواد مخدر، سایت های دوست یابی و غیره

تاریخ 21 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 40
اگه شما یه سری به بخش Google News بزنید و همیطور مطالب رو بگیرید بیاین تا پایین شما با چیزی جز هزاران خبری مربوط به سلامت رو به رو بشین که همشون دروقع هرزنامه هستند. به نظر می رسه بخش Google News با هزارن تن محتوای حک شده برای محصولات دارویی پر شده و همچنین سایت های دوست یابی. در زیر یه تصویذ از این رویداد رو قرار دادم:
پر شدن بخش اخبار گوگل با هرزنامه های مواد مخدر، سایت های دوست یابی و غیره

حتی کار به جایی رسید که این محتوا صفحه اول Google News هم اشغال کرده بودن. اما خوشبختانه دوباره این وضع اصلاح شده و این محتوا به صفحات پایین تر منتقل شدن.
هنوز مشخص نیست گوگل با این هرزنامه ها وارد شده به بخش Google News چه می کنه. اما این احتمال میره در صورت تکرار این حرکت توسط منتشر کننده های هرزنامه گوگل اخبار انهارو حذف و ایندکس نکنه تا زمانی که محتوای اسپم رو حذف کنند.
امروزه برخورد با محتوای هک شده توسط گوگل خودش یه داستانی شده. اما گوگل بیان کرده این مشکل از سمت توزیع کننده های هرزنامه هست و گوگل آنها رو حذف می کند.

برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید