درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
 • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
 • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من

sumsung marshmallow ابتکار جدید سامسونگ در کنترل کودکان در استفاده از گوشی های هوشمند

3 نظرات
7 بازدیدها
Image

شرکت سامسونگ ایده و ابتکار جدیدی را در کنترل کودکان در استفاده از گوشی های هوشمند برای والدین مطرح کرده است .
اپلیکیشنی که به تازگی به بازار عرضه شده است و تنها برای گوشی های هوشمند اندروید با اندروید مارشمالو عرضه شده است که بوسیله ی این اپ والدین می توانند استفاده کودکان از اپلیکیشن های داخل موبایل را محدود کنند و کودکان تنها اجازه دسترسی به 8 اپلیکیشن مخصوص را داشته باشند.
این اپلیکیشن دارای تنظیمات ماهانه و هفتگی نیز می باشد که در انتهای هفته یا ماه (بنا بر تنظیماتی که خودتون انجام دادید) گزارشی رو از ساعات استفاده از اپلیکیشن های تعیین شده توسط کودکان به والدین ارائه می دهد.این اپلیکیشن رو می تونید از لینک زیر دریافت کنید.

دریافت اپلیکیشن
برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
 • سلام. بعد از نصب برنامه توسط والدین روی گوشی ، آیا کودک می تواند آن را پاک کند ؟ در صورتی که برنامه پاک شود واضح است که عمل نمی کند .
  نرم افزار رمز دارد که کودک پاک نکند ؟ میشه توضیح دهید . ممنون
 • این پست حذف شده است
  دلیل حذف: اشتباه نوشتم

 • باسلام.تا اونجایی که بنده خبرهای مرتبط با این اپلیکیشن رو خوندم این طور متوجه شدم که والدین می تونند برای کودک اپلیکیشن ها رو محدود کنند و مثلا 4 تا اپلیکیشن رو برای کودک قرار بدهند آن هم با محدودیت زمانی یعنی مثلا کودک بتونه فقط 30 دقیقه از همان اپلیکیشن استفاده کنه وبیشتر از اون اپ برای کودک قفل میشه و وقتی که میخوان اپ رو در اختیار کودکان قرار بدهند روی این حالت مخصوص به کودک قرار بدهند.
  قطعا قفل داره و قابل پاک کردن توسط کودک نیست.
  Image


 • سپاسگزارم
  یک شرکت اسپانیایی هم در نمایشگاه موبایل بارسلون2018 از ساخت گوشی جدید ویژه کودکان خبر داده بود . این گوشی طوری بود که کودک هر استفاده ای از گوشی می کرد والدین اون در گوشی خودشون متوجه می شدند . در اخبار دیدم .

برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید

arrow