درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من

گوشی ضد هک مک آفی

0 نظرات
29 بازدیدها

Image

رونمایی از گوشی ضد هک مک آفی در روزهای آتیمک آفی در راستای حضور قدرتمند خود در عرصه مباره با باج افزارها اقدام به طراحی و ساخت گوشی هوشمند کرده که طبق ادعای مدیر عامل آن یعنی آقای مک آفی ، این گوشی غیر قابل هک و نفوذ خواهد بود. اینکه ادعای مربوطه تا چه حدی صحت داشته باشد، موردیست که در روزهای و یا هفته های آتی مشخص می گردد. اما آنچه که مسلم است عزم و اراده آهنین مک آفی بعنوان پیر آنتی ویروس هاست که تصمیم دارد حضور پر رنگتری نسبت به سابق داشته باشد.
در گوشی هوشمند طراحی شده توسط متخصصین مک آفی، برای هر یک از امکانات و قطعات سخت افزاری دکمه مخصوصی در پشت گوشی تعبیه شده که امکان فعال و یا غیر فعال شدن قابلیت مربوطرو به کلربر خود می دهد. بطور مثال هر یک از قطعات اصلی گوشی مانند بلوتوث، مکان یاب، دوربین و باتری و موارد دیگه دارای یک دکمه on و off بوده که تنها در حالت قرار دادن on امکان مربوطه، ویژگی مورد نظر فعال و قابل استفاده خواهد بود.
Image

روزهای آتی، شاهد رونمایی از این گوشی خواهیم بود که طبق ادعای مک آفی این تکنیک انقلاب بزرگی در حفظ حریم خصوصی کاربران و مشتریان ایجاد خواهد کرد و تا حد زیادی می تواند آسیب پذیری گوشی ها را در قابلیت های مربوطه کاهش دهد.

منبع : The wild and crazy John McAfee wants you to buy the “most hack-proof smartphone
نویسنده : علیرضا (ARAF)
منبع : انجمن تخصصی فناوری اطلاعات ایران
هرگونه نشر و کپی برداری بدون ذکر منبع و نام نویسنده دارای اشکال اخلاقی می باشد
برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید

    arrow