درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات مطلب
مدرس/نویسنده
علیرضا
امتیاز: 62433
رتبه:13
0
568
27
406
کارشناس نرم افزار-کارشناس ارشد فناوری اطلاعات-مدرس کامپیوتر-مدیر فناوری اطلاعات -net+,mcse,ccna,ceh certificate پروفایل کاربر

قدرت در گرو اتحاد و با هم بودن است"شعار McAfee "

تاریخ 24 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 131

قدرت در گرو اتحاد و با هم بودن است"شعار McAfee "

مک آفی و استارت جدید با شعار.... !


شرکت امنیتی بزرگ و به نام McAfee تصمیم دارد فعالیت مجدد خود را با شعار "قدرت در گرو اتحاد و با هم بودن است" آغاز و مجدد وارد بازار پر تلاطم امنیت در فضای سایبر شود. این شرکت بزرگ امنیتی را جان مک آفی در سال 1978 در شهر سانتا کلرا ایالت کالیفرنیا تاسیس کرد، اما در طی این سال ها، تغییر و تحولات زیادی گریبانگیر این شرکت بزرگ امنیتی شد.بخشی از این تغییرات عبارت بود از ترک این شرکت توسط موسس آن، تغییر نام این شرکت به Network Associates و مجدد برگشت به نام قبلی یعنی McAfee . این ها تازه بخشی از تحولات صورت گرفته در ارتباط با این ویروس یاب بود ، ویروس یابی که می توان آن را به جرات پدر تمام آنتی ویروس ها نامید و در حال حاضر هم دارای بانک اطلاعاتی بسیار قوی از ویروس ها بوده و با قابلیت سیستم دفاع از خود مانع نفوذ و غیر فعال شدن سرویس های آن توسط بدافزارها و باج افزارها شود.
این ویروس یاب بعد از خریدش توسط شرکت اینتل در سال 2010 که با قیمتی برابر با 8 میلیارد دلار بود، تا مدت ها تحت عنوان Intel Security و بعنوان بخشی از شرکت های تابعه اینتل به فعالیت خود ادامه داد. تا اینکه در سال 2016 شرکت سرمایه گذاری TPG Capital با خرید سهام 51 درصدی از این شرکت، فعالیت جدیدی رو آغاز کرد.
قدرت در گرو اتحاد و با هم بودن است"شعار McAfee "

طبق آخرین اخبار در حال حاضر macafee با نام آشنا و قبلی خود و بطور مستقل از شرکت Intel و با شعار جدید "قدرت در گرو اتحاد و با هم بودن است" از 14 فروردین فعالیت خودشو آغاز کرد.
در حال حاضر تعداد متخصصین این شرکت برابر با 7 هزار بوده که جزء بزرگترین و اصلی‌ترین تأمین‌کنندگان امنیت در حوزه IT محسوب می شود.
قدرت در گرو اتحاد و با هم بودن است"شعار McAfee "

مدیر عامل اجرایی این شرکت یعنیChristopher Young ، طی اظهاراتی اعلام داشت؛ این شرکت با هدفی واضح و شفاف بعنوان یک شرکت مستقل در سایه اتحاد مشتریان و مردم و فناوری، قدم محکمی را در برقراری آینده ای مبتنی بر فناوری خواهد داشت.
حال باید ببینیم آیا این شرکت بزرگ امنیتی در آینده با توجه به سیاست های دولت جدید، چقدر در برقراری امنیت و روپا نگه داشتن خود موفق خواهد بود.

منبع : What’s In a Name?
منبع : McAfee single and independent after strained marriage with Intel Security
نویسنده : علیرضا(ARAF)
منبع:ITPRO
هرگونه نشر و کپی برداری بدون ذکر منبع و نام نویسنده دارای اشکال اخلاقی می باشد
برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید