درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من

نوآوری جدید در حوزه ی صدا

0 نظرات
26 بازدیدها

Image

کمپانی B&O که ساخته شده از دو موسسه bang & olufsen هست و در زمینه ی ساخت بلندگو و اسپیکر و تجهیزاتی از این قبیل فعالیت داره به تازگی نوآوری جدیدی در ساخت بلندگو ایجاد کرده است این بلند گو که beosound shape یا همون فرم های صوتی نامیده میشه تلفیقی از هنر و صدا به شمار می رود که درآینده توسط این کمپانی به بازار عرضه خواهد شد.
ساختار این بلندگوها به این صورت است که کاشی مانند هستند و به صورت یک بسته قرارگرفته اند که این بسته شامل دو دامپر صوتی و یک آمپلی فایر است.این کاشی ها کمی بزرگ و سنگین هستند و وزنی حدود 2.4 کیلوگرم دارند و اسپیکر متصل به آنها هم 100 گرم می باشد.هر کاشی 36.4 سانتی متر عرض و 32 سانتی متر طول داردو11.1 سانتی متر هم عمق این کاشی های بلندگو هست که هندسی و زاویه دار می باشند.

Image


سیستم مرکزی این بلندگوها هم برروی یکی از کاشی ها قرار میگیره که باید حتما در وسط سایر کاشی ها تعبیه بشود چرا که وظیفه ی کنترل صدا رو به عهده میگیره. این کاشی ها قابل حمل هستند شما می تونید به راحتی اونها رو در قسمت های مختلف منزلتون نصب کنید و یا رنگ بندی دلخواه خودتون رو تهیه کنید و با سلیقه خودتون اونها رو برروی دیوار نصب کنید.
یک نکته دیگه در مورد این بلندگوها قابلیت اتصال شون به سایر دستگاه های هوشمند هست که برای مثال شما می تونید توسط گوشیتون آهنگی رو برروی اونها پلی کنید پس می تونیم بگیم که این بلندگوها یک گجت هوشمند هم به حساب می آیند.این بسته ی بلندگو در ماه اوت به بازار عرضه می شود.
Image


برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید

    arrow