درخواست های ارتباط
جستجو تنظیمات
لیست دوستان من

اولین ژاکت هوشمند جهان با همکاری گوگل و levis

0 نظرات

کمپانی گوگل و levis که گویا یک شرکت تولید پوشاک به صورت جین هست با یکدیگر همکاری کردند و گجتی رو ساختند تحت عنوان ژاکت هوشمند.

در واقع داخل این ژاکت سنسور هایی تعبیه شده که این سنسورها با بدن واکنش نشان می دهند.البته شکل ظاهری این لباس همانند سایر ژاکت ها طراحی شده و تفاوتی در ان دیده نمیشه:

Image

این ژاکت ها میتونند همانند بلوتوث به سایر دستگاه های دیجیتالی از قبیل موبایل ،لپ تاپ و... کانکت بشن و این اتصال باعث میشه که برای مثال هنگامی که شما درحال گوش کردن به موسیقی هستید بتونید بااین لباس به راحتی تنظیمات صدا و کم یا زیاد کردن اون و رفتن به آهنگ بعدی و.... رو انجام بدین که البته احتمالا هنگام عرضه این ژاکت هوشمند اپلیکیشنی همراه با اون عرضه میشه که شما بتونید تنظیمات این چنینی رو با دستگاه خودتون مشخص کنید:

Image

برای مثال اگر شما روی موبایل خودتون تماسی داشته باشین می تونید تنظیمات رو طوری انجام بدین که روی دستتون به حالت ویبره دربیاد.

طبق اظهارات مدیر فناوری گوگل گویا قصد داشتن که در این ژاکت ال سی دی نصب کنند که مدیر شرکت levis مخالفت کرده و گفته که دست و پا گیر میشه.(البته به نظر من ایده جالبی نبوده البته این نظر شخصی من هست و ممکنه شما ایده گوگل رو دوست داشته باشین)

این شرکت ها قصد دارند که قیمت مناسبی رو برای این گجت هوشمند در نظر بگیرند هرچند که باید این رو هم در نظر داشته باشیم که باتوجه به جدید بودن این تکنولوژی این انتظار میره که قیمتش بالا باشه (حداقل برای سالهای آغازین فروش آن)

Image

آیا این مطلب را پسندیدید؟
هیچ نظری ارسال نشده است

برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید

arrow