درخواست های ارتباط
جستجو تنظیمات
لیست دوستان من

گوگل و توقف تولید محصولات مجهز به سیستم‌عامل کروم

0 نظرات

Image

موفقیت گوشی های پیکسل و توقف لپ تاپ های کروم


شرکت بزرگ گوگل از چند سال قبل شروع به طراحی، ساخت و تولید لپ تاپ های مجهز به سیستم عامل کروم کرد که ظاهرا این شرکت در این عرصه موفقیت چندانی کسب نکرده و استقبال چندان مناسبی هم از این کامپیوترها که بخواهد برای این شرکت سود آور باشد نشده. البته گوگل اعلام داشته فرایند توسعه و فعالیت بر روی سیستم عامل کروم ادامه دارد و تنها استفاده از اینگونه لپ تاپ ها که مبتنی بر این سیستم عامل هست، متوقف شده.! لذا باید منتظر باشیم و ببینیم، این شرکت بزرگ حوزه فناوری اطلاعات که در حوزه موتورهای جستجوگر، حرف اول رو در بین جستجوگرها دارد، آیا قادر خواهد بود در حوزه

سخت افزار

و حتی

نرم افزارهای کاربردی

از قبیل

سیستم عامل

موفق ظاهر گردد یا اینکه در بین این شرکتهای بزرگ کامپیوتری در

دنیای گوشی

و

سیستم عامل

کاری به پیش نمی برد. به همین جهت باید صبر کنیم و شاهد فعالیت ها و اقدامات گوگل در این حوزه های پر ریسک در بین این غول های کامپیوتری باشیم. هزینه کرد و ریسک پذیری در حوزه های جدید و به روز IT و یا توقف و ادامه فعالیت در حوزه های قبلی. شما چی فکر می کنید؟

Image

البته گوگل اظهار داشته در تولید و عرصه گوشی های هوشمند خود یعنی pixel کم و بیش موفقیت داشته و همچنان به تولید آنها ادامه خواهد داد. به همین جهت گوگل تصمیم گرفته با توسعه فعالیت خود در این حوزه به تولید گوشی‌های پیکسل و پیکسل ایکس‌ال بپردازد.

منبع : Who Would Use The Google Chrome Operating System?

نویسنده : علیرضا(ARAF)

منبع: ITPRO

هرگونه نشر و کپی برداری بدون ذکر منبع و نام نویسنده دارای اشکال اخلاقی می باشد

آیا این مطلب را پسندیدید؟
هیچ نظری ارسال نشده است

برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید

arrow