درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات مطلب
مدرس/نویسنده
علیرضا
امتیاز: 62433
رتبه:13
0
568
27
406
کارشناس نرم افزار-کارشناس ارشد فناوری اطلاعات-مدرس کامپیوتر-مدیر فناوری اطلاعات -net+,mcse,ccna,ceh certificate پروفایل کاربر

گوگل و توقف تولید محصولات مجهز به سیستم‌عامل کروم

تاریخ 25 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 54

گوگل و توقف تولید محصولات مجهز به سیستم‌عامل کروم

موفقیت گوشی های پیکسل و توقف لپ تاپ های کروم


شرکت بزرگ گوگل از چند سال قبل شروع به طراحی، ساخت و تولید لپ تاپ های مجهز به سیستم عامل کروم کرد که ظاهرا این شرکت در این عرصه موفقیت چندانی کسب نکرده و استقبال چندان مناسبی هم از این کامپیوترها که بخواهد برای این شرکت سود آور باشد نشده. البته گوگل اعلام داشته فرایند توسعه و فعالیت بر روی سیستم عامل کروم ادامه دارد و تنها استفاده از اینگونه لپ تاپ ها که مبتنی بر این سیستم عامل هست، متوقف شده.! لذا باید منتظر باشیم و ببینیم، این شرکت بزرگ حوزه فناوری اطلاعات که در حوزه موتورهای جستجوگر، حرف اول رو در بین جستجوگرها دارد، آیا قادر خواهد بود در حوزه سخت افزار و حتی نرم افزارهای کاربردی از قبیل سیستم عامل موفق ظاهر گردد یا اینکه در بین این شرکتهای بزرگ کامپیوتری در دنیای گوشی و سیستم عامل کاری به پیش نمی برد. به همین جهت باید صبر کنیم و شاهد فعالیت ها و اقدامات گوگل در این حوزه های پر ریسک در بین این غول های کامپیوتری باشیم. هزینه کرد و ریسک پذیری در حوزه های جدید و به روز IT و یا توقف و ادامه فعالیت در حوزه های قبلی. شما چی فکر می کنید؟
گوگل و توقف تولید محصولات مجهز به سیستم‌عامل کروم

البته گوگل اظهار داشته در تولید و عرصه گوشی های هوشمند خود یعنی pixel کم و بیش موفقیت داشته و همچنان به تولید آنها ادامه خواهد داد. به همین جهت گوگل تصمیم گرفته با توسعه فعالیت خود در این حوزه به تولید گوشی‌های پیکسل و پیکسل ایکس‌ال بپردازد.

منبع : Who Would Use The Google Chrome Operating System?

نویسنده : علیرضا(ARAF)
منبع: ITPRO
هرگونه نشر و کپی برداری بدون ذکر منبع و نام نویسنده دارای اشکال اخلاقی می باشد
برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید