درخواست های ارتباط
جستجو تنظیمات
لیست دوستان من

حذف کاربران بی اخلاق از توییتر

0 نظرات

Image

اقدامات امنیتی توییتر برای جلب کاربران


توییتر، یک شبکهٔ اجتماعی و سرویس ارائه دهندهٔ میکروبلاگ است که در مارس ۲۰۰۶ به دست جک دورسی ایجاد شد و به کاربران اجازه می دهد تا پیام متنی را با تعداد حروف محدود ارسال کنند. در توییتر علاوه بر ارسال متن می‌توان فیلم، عکس، و صدا نیز فرستاد.شاخه مرکزی توییتر در سان‌فرانسیسکو، ایالت کالیفرنیا است و دفترهایی نیز در شهرهای بوستون، نیویورک و سن‌آنتونیو دارد.(ویکی پدیا)

Image

این شرکت در سال ۲۰۱۶ موفق به کسب حدود 640 میلیون دلار درآمد شد که بیشتر درآمد آن از طریق تبلیغات ویدئویی بوده . توئیتر برای سال 2017 تصمیم دارد تا با ایجاد تنوع ویدئویی در بخش تبلیغات و با شعار مشتری‌مداری ، استراتژی کاری خود را بهبود دهد. تعداد کاربران فعال آن در حدود 320 میلیون کاربر بوده که رشد 11 درصدی نسبت به ماه قبل داشته است.

Image

توییتر اخیرا به جهت برقراری امنیت و سلامت در محتوای پیام ها، ابزاری را فراهم کرده تا میزان نمایش این نوع از محتواها را که شامل پیام های ناسزا و ... می شود را تا حد بسیاری کم کند. از جمله اقدامات دیگر توییتر در این راستا، حذف و غیر فعال کردن کاربرانی است که قوانین مربطرو رعایت نمی کنند و با پیام های خود ، اقدام به اذیت و آزار دیگران می کنند. این کاربران بعد از غیر فعال شدن توسط توییتر، دیگر امکان ورود نداشته و حتی محتواهایه ایجاد شده توسط آنها در جستجو نمایش داده نمیشود.

نویسنده : علیرضا(ARAF)

منبع:ITPRO

هرگونه نشر و کپی برداری بدون ذکر منبع و نام نویسنده دارای اشکال اخلاقی می باشد.

آیا این مطلب را پسندیدید؟
هیچ نظری ارسال نشده است

برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید

arrow