اخبار :: هشتگ #DeleteUber در اعتراض به تصمیم جدید ترامپ در سراسر آمریکا
درخواست های ارتباط
جستجو
  لیست دوستان من
  صندوق پیام
  همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
  صندوق پیام
  رویدادها
  همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
  همه رویدادهای من
  تخفیف های وب سایت
  همه تخفیف ها

  عضویت در

  کانال تلگرام

  توسینسو

  اطلاعات مطلب
   مدرس/نویسنده
   علیرضا
   امتیاز: 62433
   رتبه:13
   0
   568
   27
   407
   کارشناس نرم افزار-کارشناس ارشد فناوری اطلاعات-مدرس کامپیوتر-مدیر فناوری اطلاعات -net+,mcse,ccna,ceh certificate پروفایل کاربر

   هشتگ #DeleteUber در اعتراض به تصمیم جدید ترامپ در سراسر آمریکا

   تاریخ 23 ماه قبل
   نظرات 0
   بازدیدها 81


   هشتگ #DeleteUber در اعتراض به تصمیم جدید ترامپ در سراسر آمریکا

   برخورد سنگین کاربران خدمات اینترنتی با شرکت های حامی ترامپ


   اگه خاطرتوتن باشه طی اقدام جدیدی که ترامپ دستور اجرای اونو داده، کلیه مهاجرانی که از شش کشور ایران، سوریه، عراق، سودان، سومالی، یمن و لیبی در این کشور حضور دارند و در حوزه های مختلف از قبیل دانشجو، کارمند فعالیت می کنند و در حال حاضر خارج کشور هستند، مجوز ورود به این کشور را نخواهند داشت. این تصمیم جدید ترامپ مشکلات زیادی را برای شهروندان آمریکایی اهل کشورهای فوق داشته . چرا که خیلی از آنها دارای خانواده و دوست و اقوامی در کشور مبدا خود هستند و حال با این تصمیم ترس خروج از کشور و مراجعه به اقوام خود را دارند، چرا که امکان بازگشت آنها میسر نخواهد بود و یا با دردسر زیادی همراه است. مشکلی که همکنون برای بسیاری از کارمندان شرکتهای مختلف آمریکایی که اهل این کشورها هستند پیش آمده و در حال حاضر بیرون از آمریکا به سر می برند و با این دستور با مشکل جدی و بلاتکلیفی مواجه شده اند.
   در همین راستا اعتصاباتی در سراسر کشور آمریکا صورت گرفت و در بخش حمل و نقل و تاکسیرانی هم به همین ترتیب اعتراض هایی داشتند بطوریکه رانندگان تاکسی در نیویورک برای اعلام همبستگی با پناهندگان و مهاجران و مسافران دستگیر شده در فرودگاه کندی اعتصاب و حاضر به جابجایی مسافر نشدند. ولی ظاهرا برخی شرکت‌های فناوری آمریکایی مانند اوبر که برنامه تاکسی یاب موبایلی آن بسیار پرکاربرد است هیچ عکس العملی در برابر تصمیم فوق اتخاذ نکرد و در این اعتصابات حضور نداشت حتی در اقدامی وقیحانه، از فرصت موجود استفاده و مبلغ کرایه های خود را افزایش داد که همین امر موجب خشم کاربران و مشتریان این شرکت شد تا حدی که بسیاری از کاربران برنامه یاد شده را از گوشی‌های خود پاک کردند و هشتگ #DeleteUber در شبکه‌های اجتماعی به یک روند مهم مبدل شود.
   هشتگ #DeleteUber در اعتراض به تصمیم جدید ترامپ در سراسر آمریکا

   اما تراویس کالانیک که یکی از اعضای هیات مشورتی ترامپ در حوزه کسب و کار و مدیران ارشد شرکت اوبر است برای کاهش خشم مردم ، بیانیه ای اعلام کرد و از سیاست های ترامپ در این حوزه انتقاد کرد که ظاهرا از طرف مردم پذیرفته شدنی نبود.
   شاید این اتفاق زنگ خطری باشد برای دیگر شرکت های فناوری اطلاعات آمریکا که دچار اشتباهاتی از این قبیل نشوند و در رفتار و عملکرد خود نسبت به سیاست های ترامپ مردمی تر و عاقلانه تر رفتار کنند.

   نویسنده : علیرضا(ARAF)
   منبع:ITPRO
   هرگونه نشر و کپی برداری بدون ذکر منبع و نام نویسنده دارای اشکال اخلاقی می باشد
   برچسب ها
   مطالب مرتبط

   در حال دریافت اطلاعات

   نظرات
   هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید