درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات مطلب
مدرس/نویسنده
علیرضا
امتیاز: 62433
رتبه:13
0
568
27
406
کارشناس نرم افزار-کارشناس ارشد فناوری اطلاعات-مدرس کامپیوتر-مدیر فناوری اطلاعات -net+,mcse,ccna,ceh certificate پروفایل کاربر

خریدهای جدید شرکت های CISCO،IBM،HP

تاریخ 27 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 224
خریدهای جدید شرکت های CISCO،IBM،HP

IBM و خرید شرکت نوپای امنیتی"Agile 3 Solutions "


به دنبال سیاست های رئیس جمهور جدید آمریکا مبنی بر تولید کار در داخل کشور و برگشت کارخانجات مرتبط به شرکتهای آمریکایی از کشورهای دیگر به داخل، کمپانی های بزرگی آمریکا از جمله غولهای بزرگ حوزه فناوری اطلاعات را وراد چالش بزرگی کرده . در طی جلسه ای که ترامپ با 25 نفر از مدیران بزرگ IT این کشور داشت، به توافقاتی رسیدند که نتیجه نهایی آن استفاده و بهره برداری بیشتر از پتانسیل موجود در داخل کشور بوده. در این راستا شرکتهای بزرگ IT اقدام به خریداری شرکت های نوپا در این کشور پرداختند که نمونه هایی از آن عبارتند از:
  • خرید شرکت نرم‌افزاری AppDynamics که در حوزه نرم افزار و خدمات CLOUD فعالیت می کند توسط شرکت سیسکو به مبلی در حدود 4 میلیارد دلار
  • خرید شرکت نوپای SimpliVity به مبلغ ۶۵۰ میلیون دلار توسط کمپانی HP
  • خرید شرکت تازه‌کار امنیت سایبری Agile 3 Solutions توسط IBM.
البته شاید خرید شرکت امنیتی Agile 3 Solutions که در حوزه شناسایی آسیب پذیری های سازمان ها و رفع آنها فعالیت می کند، فرصتی باشد برای شرکت بزرگی همچون IBM که هم از افت فروش خود خارج شود و هم اینکه فرصتی باشد برای شرکت Agile که در دل این کمپانی بزرگ رشد کنند.
بهرحال، آنچه مسلم است، تغییرات و تحولات بزرگیست که کمپانی های بزرگ آمریکایی و بخصوص فناوری اطلاعات آن کشور را تحت تاثیر خود قرار داده و فراتر از اون شاید هم در عرصه جهانی اثر گذار باشد. چرا که بسیاری از کارخانجات شرکت های آمریکایی در خارج از آن و بخصوص در هند و یا چین قرار دارد که با سیاست های جدید، تحت تاثیر قرار خواهند گرفت و در عوض شهروندان آمریکایی و شرکت های نوپای آن، از اتخاذ این سیاست ها راضی و خوشنود خواهند بود.

نویسنده : علیرضا(ARAF)
منبع: ITPRO
هرگونه نشر و کپی برداری بدون ذکر منبع و نام نویسنده دارای اشکال اخلاقی می باشد


برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید