درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات مطلب
مدرس/نویسنده
بابک رستمی
امتیاز: 23056
رتبه:30
11
105
9
119
بابک رستمی. کارشناس ارشد کامپیوتر نرم افزار. متخصص در امور Search Engine Optimization-SEO, Search Engine Marketing-SEM, Search Engine Results Page-SERP, Pay per Click-PPC, Search Engine Positioning-SEP, Email Marketing، Laptop & PC Hardware Repair، C# Programming، SQL Server, Web Designning And Web Programmer پروفایل کاربر

مت کاتز به صورت رسمی از گوگل جدا شد

تاریخ 27 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 175
مت کاتز به صورت رسمی از گوگل جدا شد

مت کاتز، رئیس سابق بخش کیفیت جستجو در گوگل، به طور رسمی اعلام کرد که در تاریخ 31 دسامبر 2016 استعفا داده است. آقای کاتز تصمیم گرفته که در بخش سرویس های دیجیتال امریکا باقی بماند و به مدیر مهندسی برای این بخش دولتی منصوب شده است. آقای مت کاتز برای اولین بار در سال 2014 طی مرخصی برای اولین بار این موضوع رو عنوان کرد اما تا سال 2015 همچنان به همکاری خود با گوگل ادامه داد. در اواسط سال 2016 همکاری خود رو با تیم سرویس دیجیتال امریکا شروع کرد و کار در این تیم رو لذت بخش دونست و اینبار به طور رسمی گوگل رو ترک کرد. او هم اکنون مدیر مهندسی USDS می باشد.
مت کاتز یکی از 100 کارمند اولی بود که در گوگل مشغول به کار بود. او یکی از شناخته شده ترین افراد در زمینه صنعت بازاریابی جستجو در گوگل نیز می باشد. در بسیاری از کنفرانس ها شرکت داشته و کمک ارزشمندی به صنعت و گوگل کرده است. اما باید گفت زمان حرکت رو به جولو و پیشرفت برای اقای کاتز فرارسیده تا کار در شرکت های بزرگ دولتی و حل مشکلات چنین شرکت هایی به جای حل مسائل موجود در گوگل را در پیش بگیرند.
برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید