درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من

محصول شرکت ADOBE که با فرامین صوتی کار می کند

تاریخ 22 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 26

Image

معرفی نرم افزار Interactive Agent for Editing


طراحی محصولات نرم افزاری که با فرامین صوتی اجرا می شوند و در آنها می توان کلیه عملیات معمول را که با استفاده از موس و کیبرد انجام می شود ، با استفاده از صوت اجرا کرد، در حال افزایش است و شرکت فتوشاپ هم ، از این قافله عقب نیست. در آینده باید شاهد برنامه ها و نرم افزارهایی باشیم که تنها با یک میکروفون ، توانایی اجرا و پیاده سازی محتوای مورد نظر رو برای ما داشته باشند. میزان هوشمندی نرم افزار در تشخیص صحیح دستورات و اینکه حساسیت زیادی در ارتباط با تلفظ و نحوه هجی کردن کلمات نداشته باشد، از نکات مهمی بوده که در این قبیل از برنامه ها باید در نظر گرفته شود.
شرکت بزرگ ADOBE سازنده نرم افزار معروف و پرکاربرد PHOTOSHOP از جمله شرکتهایست که اقدام به طراحی نرم افزاری کرده که با فرامین صوتی عمل کرده و می توان با استفاده از دستورات بصورت صوت، عملیات ویرایش تصاویر را در آن انجام داد. نسخه اولیه این نرم افزار در حال حاضر برای گوشی ها و تبلت ها قابل استفاده بوده و در حال حاضر نسخه رایانه ای آن ، تهیه نشده.
به هرحال گامهای بعدی، به سمت هوشمند سازی نرم افزارها و کاربر پسند بودن آنها برای ارائه خدمات هر چه بهتر به کاربران سیر می کند.

منبع : Photoshop could soon pack voice-controlled AI to edit your stuff for you

نویسنده : علیرضا(ARAF)
منبع:ITPRO
هر گونه نشر و کپی برداری بدون ذکر منبع و نام نویسنده دارای اشکال اخلاقی می باشد
برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید

    arrow