درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من

تغییرات بزرگ در ظاهر ویندوز 10

0 نظرات
44 بازدیدها

Image

پروژه نئون


به نظر می رسه، مایکروسافت تصمیم به ایجاد تغییرات جالب در سیستم عامل خود یعنی ویندوز 10 داره. سیستم عامل مایکروسافت بعنوان پرکاربردترین و محبوبترین سیستم عامل های دنیا ، همچنان به یکه تازی خود در بین سیستم عامل ها همچنان ادامه می ده و تا کی و کجا این پیشتازی ادامه داشته باشه، خدا می دونه. البته نباید از حق دور بشیم که سیستم عامل های حرفه ای Open Source مثل توزیع های مختلف لینوکس، هم از جایگاه بالایی برخوردارند و محبوبیت زیادی دارند ولی سیستم عامل ویندوز، بعنوان یک سیستم عامل آسان برای عموم مردم از مخاطبان بیشتری برخورداره.
Image

مایکروسافت در تلاشه تا با تغییرات متفاوت لااقل در ظاهر سیستم عامل خود، محبوبیت خودشو در بین هوادارانش حفظ کنه.به همین جهت شرکت بزرگ مایکروسافت با راه اندازی پروژه ای تحت عنوان (Project Neon) تصمیم به ایجاد تغییرات در ظاهر ویندوز داره.در پروژه نئون ، مایکروسافت تصمیم داره با ایجاد یک رابط گرافیکی جدید، ظاهر ویندوز رو دچار تغییرات بزرگی کنه. طبق اظهارات اعلام شده، تغییرات پیش رو در این پروژه، تنها در پوسته رویی ویندوز اعمال خواهد شد و شامل مواردی چون استفاده از فونت های جدید و رنگ آمیزی جدید در پنجره های آن خواهد بود.
Image

هم اکنون مایکروسافت برای حفظ محبوبیت خود، اقدام به ارائه به‌روزرسانی های رایگان می کنه و در تازه ترین اخبار هم، این شرکت، کوچکترین به روز رسانی خود را ارائه داده است ( مقاله وصله های امنیی microsoft و adobe از مهندس خادمی ) .
توجه : ارائه پروژه نئون تا زمان عرضه Redstone 3۳ به مشتریان عرضه نخواهد شد.

منبع : Windows 10 to get a new design language, codenamed Project NEON
منبع : Project Neon introduces new design changes to Windows 10’s UI

نویسنده : علیرضا(ARAF)
منبع : ITPRO
هرگونه نشر و کپی برداری بدون ذکر منبع و نام نویسنده دارای اشکال اخلاقی می باشد
برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید

    arrow