درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من

پروژه "یادگاری تو به زمین" سامسونگ

1 نظرات
13 بازدیدها

Image

سامسونگ و فعالیت های مسئولیت اجتماعی


شرکت سامسونگ تصمیم دارد در این پروژه که با همکاری خریداران گوشی های پرچم دار این شرکت یعنی "اس و نوت" انجام می شود، اقدام به فرهنگ سازی و احیای جنگل های هیرکانی که بشدت در حال تخریب هستند بپردازند. جنگل های هیرکانی در منطقه جواهر ده رامسر واقع اند. از طرفی این پروژه جزء شاخص‌ترین پروژه‌های محیط زیستی سامسونگ محسوب و محل آن با مشاوره سازمان جنگل‌داری و کار کارشناسی انتخاب شده است. دلایل انتخاب این محل برای اجرای این پروژه عبارتند از :
  • قرار گیری مرکزیت کنوانسیون‌ها در رامسر که خود به‌عنوان میزبان سازمان‌های مردم‌نهاد، سازمان‌های بین‌المللی و خیلی از دستگاه‌های اجرایی است.
  • گردشگر پذیر بودن این منطقه که سالیانه توسط میلیون‌ها گردشگر داخلی و خارجی مورد بازدید قرار می گیرد
  • رشد تخریب بالای این منطقه به دلایلل مختلف
Image

ایده اصلی این پروژه در مرداد و شهریور ماه توسط سامسونگ ایران شکل گرفت و هدف اصلی از آن جلب توجه کاربران موبایل سامسونگ به حفظ منابع طبیعی ما ایرانیان اعلام شده است و قرار بر این است که به ازای روشن شدن هر کدام از ۵ گوشی پرچم‌دار سامسونگ ، یک درخت در این منطقه کاشته شود.

نویسنده : علیرضا(ARAF)
منبع : ITPRO
هرگونه نشر و کپی برداری بدون ذکر منبع و نام نویسنده دارای اشکال اخلاقی می باشد
برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
  • دستشون رو میبوسم. در کنار اینهمه نهاد داخلی که جنگل تخریب میکنن تا به قیمت نابودی "ثروت ملی ما"، برای "جیب خودشان" ساخت و ساز انجام دهند این حرکت جای تقدیر و قدردانی داره.

برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید

arrow