درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من

شارژر 5 دقیقه ای کوالکوم برای موبایل

تاریخ 24 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 63
Image

شارژ استثنایی با شارژر کوالکوم

--
علیرغم اینکه در مقاله مراقبت از گوشی های هوشمند به این نکته اشاره شد که تا حد امکان از شارژرهای متفرقه برای شارژ گوشی هوشمند خودتون استفاده نکنید و دلیل این مطلب بر این بود که شارژرهای متفرقه، دقیقا به دلیل متفرقه بودنشان و اینکه از پشتوانه برندی برخوردار نیستند و اکثرا فاقد کیفیت مناسب هستند، می توانند موجب خرابی و تخریب باتری و یا حتی از بین رفتن گوشی بشوند، اما در این خبر شارژری رو از شرکت معروف و شناخته شده Qualcomm معرفی می کنم که قرار در سال 2017 تولید و روانه بازار شود.
Image

این گوشی، بر اساس اظهارات شرکت مربوطه، توانایی شارژ گوشی های همراه را در ظرف 5 دقیقه دارد. مدت کم این شارژ برای این شارژر بعنوان یک حسن برای آن محسوب شده، به این جهت که قبل از داغ شدن باطری و گوشی، عملیات شارژ باطری گوشی همراه انجام خواهد شد.همانطور که قبلا هم در مقاله بالا گفته شد، حرارت و گرما، بدترین نوع آسیب برای تجهیزات الکترونیکی از قبیل موبایل بوده ، لذا تجهیزاتی که این قابلیتو داشته باشند که مانع از گرم شدن و داغ شدن وسایل الکترونیکی مانند موبایل بشوند، قابل توجه و مفید خواهند بود.
Image

شارژر Qualcomm Quick Charge 4.0 با از بین بردن کاهش اتلاف انرژی که در اغلب شارژرها وجود دارد، اجازه داغ شدن گوشی‌های هوشمند را نداده و با سرعت بالا ، اقدام به شارژ گوشی برای مدت 5 ساعت می کند.لذا سرعت و بهره وری بالاتر این گوشی و سازگاری با گوشی‌ها و پردازنده‌های مختلف از مزایای این نوع شارژر نسبت نسبت به نسخه های دیگر شارژرها محسوب می شود.
البته همچنان به خوانندگان محترم توصیه می شود که اولویت شارژ گوشی های خود را بر شارژرهای اصل برند خود قرار دهند و در شرایط اضطراری از شارژرهای از این نوع و با برند معتبر استفاده گردد.
Image


منتظر نظرات شما در این مورد هستم.

مرجع:Qualcomm's Quick Charge 4 Will Charge Your Phone In 5

نویسنده : علیرضا(ARAF)
منبع:ITPRO
هرگونه نشر و کپی برداری بدون ذکر منبع و نام نویسنده دارای اشکال اخلاقی می باشد

برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید

    arrow