درخواست های ارتباط
جستجو
  لیست دوستان من
  صندوق پیام
  همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
  صندوق پیام
  رویدادها
  همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
  همه رویدادهای من
  تخفیف های وب سایت
  همه تخفیف ها

  عضویت در

  کانال تلگرام

  توسینسو

  اطلاعات مطلب
   مدرس/نویسنده
   علیرضا
   امتیاز: 62433
   رتبه:13
   0
   568
   27
   407
   کارشناس نرم افزار-کارشناس ارشد فناوری اطلاعات-مدرس کامپیوتر-مدیر فناوری اطلاعات -net+,mcse,ccna,ceh certificate پروفایل کاربر
   دوره های مرتبط

   شرکت اپل بین دوراهی

   تاریخ 25 ماه قبل
   نظرات 0
   بازدیدها 169
    شرکت اپل بین دوراهی

   همانطور که در اخبار قبلی اعلام کرده بودم٬ترامپ رئیس جمهور انتخابی آمریکا به شدت از انتقال و خروج کار به کشورهای دیگر توسط شرکت های بزرگ آمریکایی انتقاد کرد و اعلام داشت نباید فرصت های شغلی از کشور خارج و به دلیل سود جویی برخی از افراد به خارج کشور منتقل شود.
    شرکت اپل بین دوراهی

   و این مساله ای بود که موجب شوکه بزرگی شد هم بر دولتمردان و شرکت های بزرگ آمریکایی که کارخانه های خود را به بیرون از مرزهای این کشور برده اند و طبق گفته ترامپ موجب بیکاری شهروندان کشور خودشون شدند و هم برای کشورها و کارمندانی که در حال حاضر آمریکایی ها در آنها سرمایه گذاری کرده اند و موجب نگرانی و سر درگمی بسیاری از دولت های بزرگ شده است.
   در یکی از سخنرانی های خود که شرکت IBM را خطاب قرار داده بود که چرا کارمندان خود در شهر مینیاپولیس را اخراج کرده و فرصت کاری را به هندی ها داده و در ادامه اعلام داشت اکر شرکتی بخواهد از این طریق با سود بیشتری مواجه شود، ما هم به محض ورود کالاهایش به داخل کشور مالیات 35 درصدی برای آن در نظر می گیریم.
    شرکت اپل بین دوراهی

   در همین راستا٬ شرکت اپل هم از مدیران دو کارخانه خود در فاکسکان و پگاتروندر چین خواست تا مقدمات لازم را برای بازگشت به امریکا فراهم کنند که در این بین٬ ظاهرا فاکسکان بعنوان یک شرکت چند ملیتی با مرکزیت تایوان که تولید تعداد زیادی از آیفون ها را با مدیران آمریکایی مستقر در چین بر عهده دارد قول بازگشت را داده اما مدیران کارخانه پگاترون این درخواست را به دلیل افزایش هزینه ها و نهایتا منجر به افزایش قیمت اصلی کالا خواهد شد٬ نپذیرفته‌اند.
    شرکت اپل بین دوراهی

   نتیجه اینکه باید با توجه به وضعیت پیش آمده و سیاست های ترامپ٬ شاهد افزایش قیمت بسیاری از کالاها و تجهیزاتی باشیم که متعلق به آمریکاییهاست و به دلیل ارزانی نیروی کار در خارج از کشور آمریکا تولید می شوند٬ باشیم. و یکی از این کالاها٬ آیفون خواهد بود.
   حالا باید اپل انتخاب کند٬ حفظ کارخانه های خود در کشور چین و پرداخت مالیات بیشتر و یا برگشت کار به داخل کشور و افزایش قیمت کالاها.

   مرجع : Apple supplier Foxconn reportedly considering moving iPhone production to America
   مرجع: Report: Apple asked Foxconn and Pegatron to investigate manufacturing iPhones in the United States, as Donald Trump import policy overhangs

   نویسنده : علیرضا(ARAF)
   منبع: ITPRO
   هرگونه نشر و کپی برداری بدون ذکر منبع و نام نویسنده دارای اشکال اخلاقی می باشد
   برچسب ها
   مطالب مرتبط

   در حال دریافت اطلاعات

   نظرات
   هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید