درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات مطلب
مدرس/نویسنده
علیرضا
امتیاز: 62433
رتبه:13
0
568
27
406
کارشناس نرم افزار-کارشناس ارشد فناوری اطلاعات-مدرس کامپیوتر-مدیر فناوری اطلاعات -net+,mcse,ccna,ceh certificate پروفایل کاربر

زلزله در صنعت IT هند

تاریخ 29 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 295
زلزله در صنعت IT هند

پیش لرزه هایی در صنعت IT هند


ترامپ رئیس جمهور انتخابی آمریکا طی سخنرانی ای که در تاریخ ۹ نوامبر انجام داد، به شدت از انتقال و خروج کار به کشورهای دیگر توسط شرکت های بزرگ آمریکایی انتقاد کرد و اعلام داشت نباید فرصت های شغلی از کشور خارج و به دلیل سود جویی برخی از افراد به خارج کشور منتقل شود.
و این مساله ای بود که موجب شک بزرگی شد هم بر دولتمردان و شرکت های بزرگ آمریکایی که کارخانه های خود را به بیرون از مرزهای این کشور برده اند و طبق گفته ترامپ موجب بیکاری شهروندان کشور خودشون شدند و هم برای کشورها و کارمندانی که در حال حاضر آمریکایی ها در آنها سرمایه گذاری کرده اند و موجب نگرانی و سر درگمی بسیاری از دولت های بزرگ شده است.
زلزله در صنعت IT هند

ترامپ در این سخنرانی ، لرزه ای بر پیکره شرکت IBM و هندی ها وارد و تسکینی بر شهروندان شهر مینیاپولیس آمریکا. ترامپ اعلام کرده بود چرا باید شرکت IBM ، کارمندان خود در شهر مینیاپولیس را اخراج کند و این فرصت های شغلی را به هند و یا دیگر کشورها بدهد و اگر شرکتی بخواهد از این طریق با سود بیشتری مواجه شود، ما هم به محض ورود کالاهایش به داخل کشور مالیات 35 درصدی برای آن در نظر می گیریم.
حال باید ببینیم هندی ها و دیگر کشورهایی که کارمندان صنعت آمریکا هستند چه می کنند. روزهای و ماه های آتی نوید دهنده روزهای آرامش بخشی برای این کشورها نخواهد بود و شاید باید منتظر لرزه ها و پس لرزه های بیشتری باشند.


مرجع : Indian IT industry sweats after Donald Trump elected next President
مرجع : Donald Trump’s threat to Indian IT is all bluster

نویسنده : علیرضا(ARAF)
منبع: ITPRO
هرگونه نشر و کپی برداری بدون ذکر منبع و نام نویسنده دارای اشکال اخلاقی می باشد
برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید