درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات مطلب
مدرس/نویسنده
علیرضا
امتیاز: 62433
رتبه:13
0
568
27
406
کارشناس نرم افزار-کارشناس ارشد فناوری اطلاعات-مدرس کامپیوتر-مدیر فناوری اطلاعات -net+,mcse,ccna,ceh certificate پروفایل کاربر

اولتیماتوم مایکروسافت به درج رده سنی برای برنامه های تلفن همراه

تاریخ 29 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 55
اولتیماتوم مایکروسافت به درج رده سنی برای برنامه های تلفن همراه

حدود 100،000 برنامه که فاقد درج رده سنی بودند از فروشگاه های برنامه های تلفن همراه در ایتالیا حذف شدند و این شاید برای ایتالیایی ها خوشایند نباشد و البته این نشان دهنده این است که مایکروسافت به درج رده سنی برای application ها اهمیت خاصی قائل است.
اولتیماتوم مایکروسافت به درج رده سنی برای برنامه های تلفن همراه

در همین راستا ، مایکروسافت در ماه پیش از developer ها خواسته بود که برای برنامه های خود و محتوای آنها، رده سنی تعیین کنند.این رده بندی که شامل مواردی چون IARC یا ESRB، PEGI، USK، یا ClassInd می شود، در قسمت مشخصات اپلیکیشن‌ها به نمایش در می‌آیند.در 30 سپتامبر، مایکروسافت این رده بندی سنی را برای این شرکت ساخته شده رتبه بندی سن اجباری برای همه اپلیکیشن‌های فروشگاه ویندوز استور خود اجباری کرده بود که با اینکه یکماه از آن می گذرد، developer ها اقدام خاصی انجام ندده اند.
طبق گزارشی که توسط WindowsBlogItalia ارائه شد، تعداد 90291 برنامه فاقد رده سنی از 239216 برنامه موجود در فروشگاه ایتالیایی بوده حذف شده است و این چیزی حدود 27 درصد از برنامه های فروشگاه را شامل می گردد که از 22 سپتامبر تا 19 اکتبر نیز بیشتر می تواند حذف شده باشد. در ایتالیا بسیاری از برنامه ها دارای رده سنی هستند.رده اول برنامه های رده PEGI 3+ و بعد PEGI 12+ است.رده های PEGI 7+ و 16+ به یکدیگر نزدیکند ولی رده 18+ تنها یک درصد از را به خود اختصاص می دهد.
توسعه دهندگان باید برنامه های منتشر نشده خود را با سیاست های مایکروسافت و الزامات جدید این شرکت هماهنگ کنند و شروع به ارائه محصولات کنند.
اولتیماتوم مایکروسافت به درج رده سنی برای برنامه های تلفن همراه

نویسنده: چقدر جالب برای برنامه هاشون باید رده سنی تعیین بشه، نمی دونم تو کشور ما این کار انجام میشه یا نه ؟!!! به هر حال به نظر می رسه با اهمیتی این موضوع داره، لزوم اجرای اون اجتناب ناپذیره .

اطلاعات بیشتر: How The UK Video Game Age Rating System Works (or Doesn't)

مرجع:Microsoft removed 90,000 apps without age rating from Windows Mobile Store

نویسنده : علیرضا(ARAF)
منبع: ITPRO
هرگونه نشر و کپی برداری بدون ذکر منبع و نام نویسنده دارای اشکال اخلاقی می باشد


برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید