درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات مطلب
مدرس/نویسنده
محمد نصیری
امتیاز: 605729
رتبه:1
376
1810
834
11188
محمد نصیری ، بنیانگذار TOSINSO ، کارشناس امنیت اطلاعات و ارتباطات و کشف جرائم رایانه ای ، هکر کلاه سفید ، تخصص در حوزه امنیت سیستم عامل و تست های نفوذسنجی ، لینوکس ، مجازی سازی ، سرویس های کاربردی سرور و ... سابقه همکاری در بیش از 40 سازمان دولتی ، خصوصی و نظامی در حوزه پروژه ، مشاوره و آموزش ، بیش از 10 هزار ساعت سابقه آموزشی در طی 12 سال فعالیت حرفه ای ... پروفایل کاربر

کلاه برداری و شیادی به اسم ارسال ایمیل انبوه

تاریخ 29 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 210
امروز ایمیلی به دستم رسید با این عنوان :

ارسال ایمیل تضمینی به Inbox بیش از 91 درصد کاربران ایرانی !!!


بعد از اینکه متن ایمیل را باز کردم چنین چیزی در آن نوشته شده بود :

دوست بزرگوار، سلام و درود ، در صورت تمایل، می توانیم ظرف کمتر از ۴ ساعت ایمیل تبلیغاتی شما را به بیش از ۹۱% از کل کاربران اینترنت ایران ارسال نماییم. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت: http:////imail.technology مراجعه فرمایید. با تقدیم احترام.

کلاهبرداری ارسال ایمیل انبوه


خوب در وهله اول بسیار جذاب به نظر می رسد مخصوصا برای وبمسترهایی که قصد دارند تبلیغات کنند و محصولاتشان را بیشتر به دنیا معرفی کنند ، عنوان و متن بسیار جذاب و فریبنده است ، اما ما هم هیچوقت بدون داشتن اطلاعات از طرف مقابل به هیچ کسی اعتماد نمی کنیم ، جستجوهایی در این زمینه انجام دادیم ، در وهله اول اگر کاربران و وبمسترهای عزیز کمی به وب سایت عنوان شده دقت کنند براحتی متوجه می شوند که این یک کلاهبرداری واضح و مبرهن است و در آن هیچ شکی نیست ، از کجا متوجه می شوید که کلاهبرداری است ؟ کافیست فقط به جملاتی که در این وب سایت عنوان شده است توجه کنید :

مجری ارسال انبوه ایمیل ( رایانامه در ایران )


همیشه از خودتان سئوال کنید که مجری ارسال ایمیل انبوه یعنی چه ؟ زمانیکه صحبت از مجری می شود بدون شک شما باید با یک شخصیت حقوقی یا یک شرکت طرف باشید ، در این وب سایت شما هیچ اسمی از هیچ شرکت و سازمانی پیدا نمی کنید . از همین لحظه من هم خودم را می توانم به عنوان یک مجری ارسال ایمیل انبوه در اینترنت معرفی کنم.

مالک فناوری ابتکاری و انحصاری ارسال در Inbox


چنین ابتکاری وجود ندارد و چنین امکانی هم وجود نداره که قطع به یقین همه ایمیل هایی که شما ارسال می کنید الزاما در inbox یک فرد وارد شود ، این چنین فناوری وجود ندارد و این فقط یک وعده پوچ است ، اینکه یک ایمیل قطعا وارد inbox افراد شود شامل موارد بسیار زیادی از مباحث فنی و البته تصمیمات شخصی مالکین ایمیل سرورها دنیا است نه اینکه شما با یک ابتکار همه ایمیل ها را در inbox افراد وارد کنید !!! جالب اینجاست که در هیچ جا اسم هیچ شخصی را با عنوان ابداع کننده چنین تکنولوژی مشاهده نخواهید کرد.شرکت های بزرگ دنیا هم نمی دانند که ابتکار شما چیست !!!

ارسال به 91 درصد Inbox مردم ایران در کمتر از 4 ساعت


ارسال ایمیل قوانین و قواعد دارد ، تعداد 14 میلیون ایمیل برآوردی است که این وب سایت متقلب بانک اطلاعاتی خودش را عنوان می کند و در کمتر از 4 ساعت آن را بصورت تضمین شده برای inbox افراد ارسال می کند.

هزینه ارسال یکبار = چهارصد هزار تومان


چنین هزینه ای برای این تعداد ایمیل یک توهم محض و تبلیغاتی خوشحال کننده برای وبمسترها است که با هزینه ای کم می توانند در کل ایران دیده شوند ، دقت کنید با هر چرتکه ای هم که شما باور کنید هیچکس نمی تواند با 400 هزار تومان در کل کشور دیده شود ، فریب نخورید ، این 400 هزار تومان هزینه یک پنل ایمیل ارسال انبوده حرفه ای است شاید بدون پایگاه داده ایمیلی ... وسوسه شدن یکی از مواردی است که همیشه باعث می شود افراد اسیر و فریب اینگونه شیادان و کلاهبردارن اینترنتی را بخورند.

ارسال با استفاده از 300 سرور


300 عدد سرور را تصور کنید ، 300 عدد سرور حداقل نیازمند تهیه یک مرکز داده بسیار معمولی و اجاره ماهیانه حداقل 5 تا 10 میلیون تومانی برای سرورهایی با پهنای باند و سرعت متوسط قابل تصور است ، همیشه در چنین مواردی از افراد لیست سرورها ، آدرس سرورها ، محل قرار گیری سرور ها و مالکیت آنها را بخواهید ... این بحث خنده دار است ...

جهت سفارش با ایمیل یا شماره شخصی تماس بگیرید


همه موارد بالا را فراموش کنید ، همین یک مورد برای اعتماد نکردن به این کلاهبرداران کافیست ، 300 عدد سرور ، مبتکر و ابداع کننده در ایران ، مجری ارسال ایمیل انبوه !!! اما هیچ اثری از این فرد یا افراد به غیر از یک شماره تلفن اعتباری و یک ایمیل بی هویت وجود ندارد ، فقط یک شماره کارت جعلی برای دریافت پول از فریب خوردگان وجود دارد ، این وب سایت هیچ هویتی ندارد حتی هویت مالک Domain اینترنتی هم مشخص نیست ، این فرد یا افراد فقط کلاهبردار هستند ، هیچگاه به چنین وعده و وعیدهای وسوسه کننده توجه نکنید در وب سایت زیر مالکیت نامشخص این آدرس Domain کاملا مشخص است :
https://www.instra.com/en/whois/whois-result/imail_technology
در نهایت اینکه برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده لطفا وسوسه نشوید ، همیشه قبل از اقدام به خرید هر چیزی توجه کنید که باید راهکارهای ارتباطی مشخص ، شخصیت های حقوقی و قانونی و .. در پس زمینه وجود داشته باشند.امیدوارم مورد توجه شما قرار گرفته باشد فقط برای اینکه موضوع جذاب تر شود نام شخصی به نام محمد حسین نیک منش را در این خصوص در گوگل جستجو کنید و این مطلب را برای دوستانی که دوستشان دارید ارسال کنید. ITPRO باشید

نویسنده : محمد نصیری
منبع : ITPRO
هرگونه نشر و کپی برداری بدون ذکر منبع و نام نویسنده دارای اشکال اخلاقی می باشد
برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید