درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من

جام جهانی بازیهای رایانه ای

0 نظرات
32 بازدیدها

Image

باز هم بحث داغ بازی‌های رایانه‌ای، شاید هنوز جبهه گیری های زیادی در مورد بازیهای رایانه ای تو کشورمون وجود دارد و هنوزم به شدت پدر و مادر‌ها علاقه زیادی به ذوق و شوق کودکانشون نسبت به بازی های رایانه ای ندارند، شاید همه اینها بخاطر اینه خود پدر و مادر ها و شاید بچه ها نتونستند حد اعتدالو در بازی کردن و مدیریت اوقات خود برای بازی های رایانه ای برقرار کنند، همانطور که در مقاله " بازیهای کامپیوتری و فواید آن " قبلاً گفتم، بازیهای کامپیوتری در صورتیکه مدیریت بشند و حد اعتدال رو در موردشون حفظ کنیم، نه تنها ضرر ندارند که مفید هم هستند. شاید برای شما جالب باشه که بگم بازی کردن و مسابقه دادن در دنیا حتی بعنوان شغل و یک کار پرسود محسوب میشه، اما شاید در کشور ما هنوز این موضوع فرهنگ سازی درستی نشده . بطور مثال تیم پاریسن ‍‍‍‍ژرمن تیم فوتبال آنلاینی ایجاد کرده و با اکثر گیمر‌های مطرح دنیا هم قرار داد بسته و اینها همه حاکی از یک تحول مهم در دنیای گیمر ها و بازیهای رایانه ایه.
اما در کشور ما هم استعدادهای خوبی وجود داره مانند نوید برهانی که چهارشنبه همین هفته برای حضور در مسابقات جام جهانی بازی‌های رایانه‌ای راهی فرانسه می‌شه.
این گیمر حرفه‌ای اشاره ای به قانون جدید مسابقات کرده که در اون تمرین کردن باید بصورت آنلاین باید انجام میشده که با توجه به سرعت پایین اینترنت بسیار سخت بوده و همپنین طبق قوانین باید خرید بازیکن می کرده که خود هزینه مالی داشته. نوید در رشته فیفا در این مسابقات شرکت می کنه.
نوید در سال 2014 موفق به کسب مدال طلای ایران در بازیهای رایانه ای در حوزه خود یعنی فیفا شد و رتبه ایرانو در رتبه بیستم قرار دارد.

Image

با آرزوی موفقیت برای این گیمر ایرانی
برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید

    arrow