درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات مطلب
مدرس/نویسنده
علیرضا
امتیاز: 62433
رتبه:13
0
568
27
406
کارشناس نرم افزار-کارشناس ارشد فناوری اطلاعات-مدرس کامپیوتر-مدیر فناوری اطلاعات -net+,mcse,ccna,ceh certificate پروفایل کاربر

مایکروسافت و رونمایی از کتاب A Cloud for Global Good

تاریخ 30 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 67

مایکروسافت و رونمایی از کتاب A Cloud for Global Good

شرکت مایکروسافت ضمن ارایه برنامه های خود جهت راه اندازی مراکز داده جدید در فرانسه، از کتاب های الکترونیکی جدید خود به نام "A Cloud for Global Good" رونمایی کرد. این کتاب دارای 78 توصیه در حوزه سیاست های عمومی و در 15 دسته برای کمک به ایجاد فن آوری های ابر با قابلیت اعتماد پذیری بیشتر، صحت و اطمینان و دسترس پذیری است.
مباحث این مجموعه کتاب عبارتند از ارایه فناوری های نسل بعدی، افزایش امنیت و حریم خصوصی در عصر دیجیتال، پایداری محیط زیست، حفظ جوامع امن، و تامین امنیت آینده ای روشن برای همه بچه ها. مباحث خاص این کتاب شامل مقابله با چالش هایی در حوزه فناوری اطلاعات است. این چالش ها عبارتند از عواملی که موجب ایجاد اختلال در جریان داده ها و مواردی که باعث قطع خدمات IT در تمام حوزه ها و به خصوص مواردی که با سلامت و حیات شهروندان سروکار دارد و همچنین ارایه مباحثی در حوزه بهره برداری های امن آنلاین و کلاهبرداری های اینترنتی و حصول اطمینان از ارایه سالم و امن خدمات فناوری اطلاعات در حوزه دولت الکترونیک برای افراد معلول است.
فناوری ابر رایانه دارای پتانسیل بالایی برای حل برخی از مسائل چالش برانگیز جهان ماست. براد اسمیت، رئيس مایکروسافت در اضهارات خود اعلام کرد "همه ما باید برای ساخت یک ابر برای جهان خوب همکاری کنیم. امید است که عقاید مشترک در این کتاب موجب حرکت رو به جلو تکنولوژی و حصول اطمینان گردد".

مشاهده کتاب A Cloud for Global Good

منبع خبری
نویسنده : علیرضا(ARAF)
منبع : ITPRO
هرگونه نشر و کپی برداری بدون ذکر منبع و نام نویسنده دارای اشکال اخلاقی می باشد

برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید