Loading…

خبرگزاری وب سایت ITPRO

ارسال کننده: araf56
کارشناس نرم افزار-کارشناس ارشد فناوری اطلاعات-مدرس کامپیوتر-مدیر فناوری اطلاعات -net+,mcse,ccna,ceh certificate
ارسال پیام خصوصی
امتیازات این مطلب
هیچ کاربری وجود ندارد
خبر: کیف پول مجهز به بلوتوث و ردیاب
<center>
Image

<center>
ساخت کیف پول چرمی مجهز به بلوتوث و ردیاب GPS


یک شرکت مد پاکستانی کیف پول چرمی ای طراحی کرده که دارای امکانات جالب زیر است
  1. مجهز به بلوتوث
  2. مجهز به gps
  3. مجهز به باتری بزرگ به عنوان پاوربانک

رشد سریع و روزافزون گجت ها

رشد سریع و کاربردی گجت ها شرکت‌ها را بر این داشته تا با استفاده از فناوری های نوین در تجهیزات مختلف، آنها را به گجت‌هایی مفید و کاربردی تبدیل کنند بطور مثال شرکت RockDove موارد مختلفی مانند جاکلیدی، چمدان، کیف پول و دیگر وسایل روزمره طراحی کرده که از چرم گیاهی ساخته شده اند که علاوه بر زیبایی، مجهز به کیت الکترونیکی با قابلیت ردیابی هستند.
Ammar Jangbarwala از موسسین RockDove می‌گوید: "من گاهی کیف پول و کلیدهایم را گم می‌کنم و به این فکر افتادم که ای کاش می‌توانستم آنها را بوسیله‌ی موبایلم ردیابی کنم و این دلیلی شد تا مجمو عه ای از محصولات چرمی بسازیم که قابل ردیابی باشند. در تولید این محصولات از بهترین مواد استفاده شده تا علاوه بر زیبایی، مقاوم و بدون ضرر برای محیط زیست باشند."
کیت قرار گرفته در این محصولات، علاوه بر ردیابی، توانایی هشدار را نیز دارد که در صورت دور شدن تا فاصله‌ای مشخص زنگ آن به صدا در می آید. حتی اگر کیف پول از فاصله ای ۱۰۰ متری بلوتوث نیز خارج شود، قابلیت Growd GPS در کیت توانایی پیدا کردن آن را به کاربر می‌دهد. این کیف پول دارای یک شارژر وایرلس و پاوربانک ۸۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی نیز هست تا علاوه بر شارژ کردن کیف دیگر وسایل الکتریکی شارژ کند.
Jangbarwala در مورد خط تولید جدید کمپانی گفت : "ما مفتخریم که ۶۰ درصد از قطعات الکترونیکی بکار رفته در در این محصولات، از قطعات بازیافت است و ما تلاش زیادی کرده‌ایم تا گامی در جهت کاهش تولید زباله‌های الکترونیکی انجام دهیم."

منبع

نویسنده : علیرضا(ARAF)
منبع: ITPRO
هرگونه نشر و کپی برداری بدون ذکر منبع و نام نویسنده دارای اشکال اخلاقی می باشد
دیدگاه ها

هیچ دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است

برای ارسال نظر وارد شوید.