درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات مطلب
مدرس/نویسنده
علیرضا
امتیاز: 62433
رتبه:13
0
568
27
406
کارشناس نرم افزار-کارشناس ارشد فناوری اطلاعات-مدرس کامپیوتر-مدیر فناوری اطلاعات -net+,mcse,ccna,ceh certificate پروفایل کاربر

آپدیت سالانه ویندوز ۱۰ موجب ایجاد صفحه مرگ شد

تاریخ 31 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 184
مشکل آپدیت سالانه ویندوز ۱۰
بعد از عرضه شدن آپدیت سالانه ویندوز 10 و اجرای آن توسط کاربران، کاربران مختلف گزارش‌هایی را از این بروزرسانی اعلام کردند که نشان بر ظاهر شدن صفحه آبی یا BSOD (عدم هماهنگی این نسخه از ویندوز با سخت‌افزار )می‌شد.

آپدیت سالانه ویندوز ۱۰ موجب ایجاد صفحه مرگ شد

این شرکت در فرم پشتیبانی خود درباره‌ی این ایراد گفته است: "ما از مشکل که برای برخی دستگاه‌های Voyager و Paperwhite آگاهیم این مشکل پس از بروزرسانی ویندوز به نسخه‌ی سالانه‌ی بوجود آمده است."

“We are aware of an issue with a small number of Kindle Voyager and Paperwhite e-Readers causing an unexpected behavior when plugged into Windows 10 devices after installing the Anniversary Update,” Microsoft said on its support forums.

کاربران اعلام کرده اند که اگر دستگاه کیندل قبل از بوت شدن ویندوز به آن وصل شود، باعث قفل شدن و ظاهر شدن صفحه‌ی آبی مرگ نمی‌شود.
در دو مرتبه قبلی که لاین اتفاق پیش امده مربوط می شده به کامپیوترهایی که ویندوز آنها در SSD نصب شده و اطلاعات دیگر در درایو هارد ذخیره شده‌ است وبار بعدی مربوط میشده به قفل کردن دستگاه در زمان استفاده از وبکم بود که مایکروسافت دو نوع از فشرده‌سازی تصویری را به عنوان دلایل این مشکل عنوان کرد.
http://www.pcworld.com/article/3112703/windows/common-hardware-causes-windows-10-anniversary-update-crashes-again.html#tk.rss_all
برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید