درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات مطلب
مدرس/نویسنده
محمد هادی کرم زاده
امتیاز: 2593
رتبه:148
0
11
11
87
فارغ و التحصیل رشته نرم افزار دانشگاه پیام نور، عاشق دنیای مجازی و نت و گجت... مدتی تحت وب به مدیریت و راه اندازی چند وب سایت تحت وردپرس و انجمن ویبولتین و ipb پرداختم و تصمیم به ورود به دنیای شبکه گرفتم، و اول راه علم شبکه‌های کامپیوتری و امنیت هستم در دنیای بی پایان IT... پروفایل کاربر

اخبار ضد و نقیض از اختلال تلگرام

تاریخ 42 ماه قبل
نظرات 1
بازدیدها 282
چند ساعت پیش اخبار متفاوتی از اختلال در تلگرام بر روی وب سایت های خبری منتشر شد.

ابتدا شناسه رسمی تلگرام در توییتر اعلام کرده که دسترسی به تلگرام در ایران دچار اختلال شده است. این اختلالات طبق گفته‌های مدیر تلگرام از سوی ایران اعمال شده است:
اخبار ضد و نقیض از اختلال تلگرام


همچنین پاول دوروف مدیر عامل سیستم پیام‌ رسانی تلگرام می گوید که پس از رد درخواست همکاری مقام های ایران، این شبکه برای ساعاتی در ایران مسدود اما فعلاً رفع فیلتر شده است:
اخبار ضد و نقیض از اختلال تلگرام

اخبار ضد و نقیض از اختلال تلگرام


اما از طرفی مدیرکل روابط عمومی‌ شرکت مخابرات ایران گفته :"تلگرام تا آخر عمر این دولت فیلتر نمی‌شود ".

داوود زارعیان مدیرکل روابط عمومی‌ شرکت مخابرات ایران در گفت‌ و گو با آفتاب یزد بیان کرده: "سیاست دولت یازدهم از ابتدا مخالفت با فیلترینگ بوده و همچنان هست و تا آخر عمر این دولت هم خواهد بود از این رو مخابرات تصمیمی برای فیلتر تلگرام ندارد. من معتقدم بهترین راهکار در این زمینه بحث فیلترینگ هوشمند است که ضرورت دارد هرچه سریع‌تر در کشور توسعه پیدا کند. در همه دنیا اینگونه است که تنها آن بخش از سایت‌ها و نرم‌افزارها فیلتر می‌شود که مورد دارند و به خاطر برخی مسائل و مشکلات کل سایت را فیلتر نمی‌کنند."

به نظر شما کاربران سایت itpro سر انجام این اتفاقات به کجا ختم میشود؟؟ آیا کاربران ایرانی مجبور به کوچ اجباری سوم به یک پیام رسان شبکه اجتماعی دیگر میشوند؟
برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات

برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید