درخواست های ارتباط
جستجو تنظیمات
لیست دوستان من

آخرین اخبار از بروز رسانی های ویندوز 10 موبایل ( نسخه های اینسایدر )

0 نظرات

سلام به دوستان عزیز آیتی پرویی ، با یک خبر برای اینسایدر ها و طرفداران ویندوز 10 موبایل در خدمت شما هستیم. همانطور که میدانید مایکروسافت تا ارائه نسخه رسمی ویندوز 10 نسخه موبایل چند ماه فاصله دارد و در این زمان تمام سعی خود را میکند تا بتواند به کمک برنامه نویس های خود و اینسایدر های عزیز باگ های موجود را برطرف کرده و در نهایت نسخه پایدار و کاملی را ارئه کند . اکنون سوالی که اکثر اینسایدر های عزیز در مورد گوشی ها خود دارند این است که در حال حاضر آخرین بیلد بر روی ویندوز موبایل چه نسخه است و بیلد بعدی چه زمانی ارائه خواهد شد ؟ در حال حاضر حدود یکماه است که بیلد 10166 بر روی گوشی های ویندوزی به عنوان آخرین بیلد ارائه شده و در حال اجرا میباشد . این بیلد که بعد از نسخه بیلد 10149 ارائه شد بهبود های قابل توجهی را ارئه کرد . برخی از مشکلاتی که در این بیلد بر طرف شد را میتوان بدین صورت نام برد :


حل مشکل گرم کردن و مصرف بیش از حد باطری


حل مشکل روشن وخاموش شدن دکمه های Action Center


نهایی شدن Store جدید


ارائه نسخه جدید آفیس ( البته ورد و پاور پوینت نسخه Preview هستند )


رفع مشکل هنگ Action Center


افزایش پرفرمنس و سرعت لود و لاک گوشی


رفع باگ عدم دریافت آپدیت های نرم افزار ها ( البته برخی از نرم افزار ها هنوز با کمی تاخیر همراه است ، این تغییرات با گوشی 1320 بررسی شده است !)


و ......1در نهایت به شخصه این بیلد را بهترین حالت استفاده برای اینسادر ها در اپدیت گوشی های ویندوزی میدانم و توصیه میکنم که برای بدست آوردن Stability، حتما آپدیت های خود را تا این بیلد برسانند و اگر هنگام آپدیت به این بیلد با تاخیر یا تکرار آپدیت روبرو شدند ، این سختی را نیز طی کنند تا در این بیلد با کمترین باگ ها روبرو شوند .


همچنین طبق گفته تام وارن سردبیر the verge احتمال زیاد بیلد بعدی با ورژن 1051x شروع خواهد شد .این عدد اختلاف زیادی با بیلد 10166 خواهد داشت و این امید میرود که تغییرات و امکانات زیادی به این بیلد اضافه شده باشد . برای مثال شاید OTG در این نسخه ارائه شود و کمبود بزرگ را رفع کند . امیدوارم هرچه زودتر با این بیلد روبرو شده تا امکانات جدید ویندوز 10 را با یکدیگر برطرف کنیم .1اکنون نوبت شماست ، آیا شما از گوشی ویندوزی استفاده میکنید ؟ اگر اینچنین است آیا خود را به عنوان اینسادر معرفی کرده اید و تجربه مشخصی از این بیلد ها دارید ؟


موفق، پیروز و آیتی پرویی باشید


نویسنده:میلاد اسحاقی


منبع :انجمن تخصصی فناوری اطلاعات ایران


آیا این مطلب را پسندیدید؟
هیچ نظری ارسال نشده است

برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید

arrow