درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات مطلب
مدرس/نویسنده
میلاد اسحاقی
امتیاز: 49426
رتبه:16
1
86
162
792
میلاد اسحاقی ، مدرس و مشاور شبکه های مبتنی بر مایکروسافت ، مدیر IT خبرگزاری دانشجو ، بیش از 6 سال سابقه تدریس مستمر در موسسات معتبر و مراکز دولتی ، عاشق یادگیری و آموزش ، عاشق مایکروسافت و سرویس های وابسته ، دارای مدارک بین المللی MCSE 2012 در حوزه مایکروسافت پروفایل کاربر

آخرین اخبار از بروز رسانی های ویندوز 10 موبایل ( نسخه های اینسایدر )

تاریخ 43 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 126
سلام به دوستان عزیز آیتی پرویی ، با یک خبر برای اینسایدر ها و طرفداران ویندوز 10 موبایل در خدمت شما هستیم. همانطور که میدانید مایکروسافت تا ارائه نسخه رسمی ویندوز 10 نسخه موبایل چند ماه فاصله دارد و در این زمان تمام سعی خود را میکند تا بتواند به کمک برنامه نویس های خود و اینسایدر های عزیز باگ های موجود را برطرف کرده و در نهایت نسخه پایدار و کاملی را ارئه کند . اکنون سوالی که اکثر اینسایدر های عزیز در مورد گوشی ها خود دارند این است که در حال حاضر آخرین بیلد بر روی ویندوز موبایل چه نسخه است و بیلد بعدی چه زمانی ارائه خواهد شد ؟ در حال حاضر حدود یکماه است که بیلد 10166 بر روی گوشی های ویندوزی به عنوان آخرین بیلد ارائه شده و در حال اجرا میباشد . این بیلد که بعد از نسخه بیلد 10149 ارائه شد بهبود های قابل توجهی را ارئه کرد . برخی از مشکلاتی که در این بیلد بر طرف شد را میتوان بدین صورت نام برد :
حل مشکل گرم کردن و مصرف بیش از حد باطری
حل مشکل روشن وخاموش شدن دکمه های Action Center
نهایی شدن Store جدید
ارائه نسخه جدید آفیس ( البته ورد و پاور پوینت نسخه Preview هستند )
رفع مشکل هنگ Action Center
افزایش پرفرمنس و سرعت لود و لاک گوشی
رفع باگ عدم دریافت آپدیت های نرم افزار ها ( البته برخی از نرم افزار ها هنوز با کمی تاخیر همراه است ، این تغییرات با گوشی 1320 بررسی شده است !)
و ......

1


در نهایت به شخصه این بیلد را بهترین حالت استفاده برای اینسادر ها در اپدیت گوشی های ویندوزی میدانم و توصیه میکنم که برای بدست آوردن Stability، حتما آپدیت های خود را تا این بیلد برسانند و اگر هنگام آپدیت به این بیلد با تاخیر یا تکرار آپدیت روبرو شدند ، این سختی را نیز طی کنند تا در این بیلد با کمترین باگ ها روبرو شوند .
همچنین طبق گفته تام وارن سردبیر the verge احتمال زیاد بیلد بعدی با ورژن 1051x شروع خواهد شد .این عدد اختلاف زیادی با بیلد 10166 خواهد داشت و این امید میرود که تغییرات و امکانات زیادی به این بیلد اضافه شده باشد . برای مثال شاید OTG در این نسخه ارائه شود و کمبود بزرگ را رفع کند . امیدوارم هرچه زودتر با این بیلد روبرو شده تا امکانات جدید ویندوز 10 را با یکدیگر برطرف کنیم .

1


اکنون نوبت شماست ، آیا شما از گوشی ویندوزی استفاده میکنید ؟ اگر اینچنین است آیا خود را به عنوان اینسادر معرفی کرده اید و تجربه مشخصی از این بیلد ها دارید ؟
موفق، پیروز و آیتی پرویی باشید
نویسنده:میلاد اسحاقی
منبع :انجمن تخصصی فناوری اطلاعات ایران
برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید