درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من

نصب ویندوز 10 از مرز 25 میلیون دستگاه عبور کرد !!

1 نظرات
31 بازدیدها
سایر اخبار مرتبط با این خبر :
سلام به دوستان عزیز آیتی پرویی ، با یک خبر کوتاه دیگر از ویندوز 10 در خدمت شما هستیم . طبق آخرین آمار تا به این تاریخ ویندوز 10 بر روی بیش از 25 میلیون دستگاه در حال اجرا بوده و حتی برخی عدد 27 میلیون را نیز مدعی شده اند . نکته قابل توجه مقدار نصب 1500 عدد ویندوز 10 در هر ثانیه ( دقت کنید در ثانیه !!)در شروع این فرایند بوده است که به عنوان یک آرزوی بسیار بزرگ به حقیقت پیوسته و یک رکورد مثال زدنی را از خود به جای گذاشته است . البته نکته ای که نباید فراموش کرد نکته آپدیت رایگان برای کاربران ویندوز 7 ، 8 است که عملا باعث شده تا این رکورد خیره کننده تا اینجای کار برجای بماند ! و تمامی افرادی که این سیستم عامل را انتخاب کرده اند بتوانند به طور رایگان از این آپدیت استفاده کنند .

1


امیدوارم این رویه از جانب مایکروسافت به صورت یک روش و رویه ثابت و همیشگی درآمده و باعث شود تا محصولات به نفع مشتریان هرچه با کیفیت تر و ارزان تر ارائه شوند. نظر شما چیست ؟ آیا مایکروسافت با تغییراتی که با امدن نادلا در پیش گرفته نمودار رشد و فروش خود را به روزهای اوج و بی رقیبش باز می گرداند ! ؟
امیدوارم این خبر کوتاه مورد توجه شما دوستان عزیز آیتی پرویی قرار گرفته باشد

موفق، پیروز و آیتی پرویی باشید
نویسنده:میلاد اسحاقی
منبع :انجمن تخصصی فناوری اطلاعات ایران
برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
  • من از ویندوز 10 ناامید شده بودم و داشتم به سمت 7 می رفتم که ناگهان خود به خود آپدیت شد و همه مشکلات اون برطرف شد (مخصوصا مشکل گرافیک)
    تا اینجا که عالی بوده...

    راستی: این حقیقت داره که نرم افزار های مک توسط ویندوز 10 اجرا می شوند؟؟؟

برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید

arrow