درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات مطلب
مدرس/نویسنده
مریم حیات رمضانی
امتیاز: 16230
رتبه:38
0
40
0
18
کارشناس سیستم عامل و زیرساخت های مایکروسافت MCTS:Active Directory 2008 MCTS:Network Infrastruture 2008 MCTS:Application Infrastructure 2008 MCTS:Active Directory 2008 MCITP:Enterprise Administrator MCSA 2008 پروفایل کاربر

انتظار برای انتشار ویندوز RTM 10 در تیر ماه

تاریخ 47 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 130
انتظار برای انتشار ویندوز RTM 10 در تیر ماه

همه ما می دانیم که مایکروسافت قصد انتشار ویندوز 10 را در سال جاری دارد.اما سوال این است که چه موقع؟ چه موقع مشتریان همیشگی مایکروسافت قادر به بدست آوردم جدیدترین سیستم عامل مایکروسافت خواهند شد؟بر اساس اظهارات گروه افشاگران روسی WZor انتظار می رود که ویندوز RTM10 در ماه جولای منتشر شود.علاوه بر این لیزا سو مدیر عامل شرکت AMD نیز در ماه گذشته از انتشار این نسخه از ویندوز 10 در ماه جولای خبر داده بود.
برای کسانی که با واژه ی RTM یا Release to manufacturers نا آشنا هستند، RTM ساخت نهایی یک نرم افزار است که برای تولیدکنندگان قطعات و محصولات کامپیوتری پیش از انتشار آن برای عموم برای رفع باگهای موجود در آن در نظر گرفته می شود. معمولا در تغییری در RTM یک محصول حاصل نخواهد شد و آنچه می بینیم همان محصولی است که در مدت زمانی اندک در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.البته با فرض اینکه در آخرین لحظه باگ های کشف شده زمان تعیین شده برای عرضه را به تعویق نیندازند.

برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید