درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
author
امتیاز: 153650
رتبه:10
2
322
548
3272

فرهاد خانلری ، مدرس شبکه و برنامه نویسی مبتنی بر زیرساخت های مایکروسافت ، سابقه فعالیت در موسسات و مراکز دولتی در قالب پروژه ، مشاوره و تدریس ، برنامه نویسی ++C ، سی شارپ و دات نت ، متخصص و مدرس شبکه های مبتنی بر سیستم عاملهای مایکروسافت و سرویس های مربوطه ، سخت افزار و ...
دوره های مرتبط

ویندوز 10 رسما رونمایی شد!

تاریخ 50 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 223
بلاخره مایکروسافت اقدامی انجام داد که به صورت رسمی سیستم‌عامل ویندوز با نام Windows 10 رو رونمایی کرد! این در حالی بود که همه فکر میکردن ویندوز بعدی 9 باشه .اما در کمال تعجب همگان این ویندوز معرفی شد.این سیستم‌عامل با اسم رمز Windows TH و نام‌های دیگری همچون Windows X، Windows One نیز مطرح شده بود .دیروز تری میسون نایب رئیس اجرایی بخش سیستم عامل‌های مایکروسافت در سانفرانسیسکو، نسخه آینده نه چندان دور ویندوز را ‌معرفی کرد.ویندوز 10با همه نوع سیستم‌های مدیریتی سابق و موجود کاملاً همخوان است و قابلیت این را دارد که داده‌های شخصی را از داده‌های کاری و شرکتی و کاری جدا کند.
Image

جو بلفیور در این خبر اعلام کرد دسکتاپ و Task Bar در این نسخه از ویندوز کمی تغییرات داشته و خبر بهتر این بوده که منو‌ Start به شیوه قبل و همانند ویندوز 7 اما با تغییرات جدید اجرا شد و این منوی استارت را میتوان همانند ویندوز 8 کاشی کاشی کرد و آنها را با ابعاد مختلف نشان داد.
Image

این نسخه از ویندوز بر روی پلتفرم های متفاوت اجرا میشه.
Image

ضمناً تصاویری از حالت Continuum و ترکیبی از محیط دسکتاپ و مترو هم به اجرا در اومده
Image

اطلاعات بیشتر در سایت مایکروسافت به آدرس زیر
http://blogs.windows.com/bloggingwindows/2014/09/30/announcing-windows-10/
برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید

    arrow