درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات مطلب
مدرس/نویسنده
محمد نصیری
امتیاز: 612546
رتبه:1
376
1847
842
11324
محمد نصیری ، بنیانگذار TOSINSO ، کارشناس امنیت اطلاعات و ارتباطات و کشف جرائم رایانه ای ، هکر کلاه سفید ، تخصص در حوزه امنیت سیستم عامل و تست های نفوذسنجی ، لینوکس ، مجازی سازی ، سرویس های کاربردی سرور و ... سابقه همکاری در بیش از 40 سازمان دولتی ، خصوصی و نظامی در حوزه پروژه ، مشاوره و آموزش ، بیش از 10 هزار ساعت سابقه آموزشی در طی 12 سال فعالیت حرفه ای ... پروفایل کاربر

جایگزین کردن پیشخدمت های رستوران با ریل غذا

تاریخ 66 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 125
رفتن به رستوران یکی از کارهایی است که اکثر آدم ها علاقه زیادی به آن دارند . به جای اینکه در خانه عذا درست کنیم و همیشه نگران شستشوی ظرف ها باشیم براحتی غذا می خوریم و شستشوی آن را به عهده صاحب رستوران می گذاریم.همیشه عادت داریم وقتی به رستورات می رویم یک نفر به عنوان پیشخدمت بیاید و از ما سفارش را دریافت کند و غذا بیاورد.
رستوران ریلی


یک رستوران در ژاپن دست به یک ایده جالب زده است ، این رستوارن هیچ پیشخدمتی ندارد ، همه غذاها در یک ریل قرار می گیرند و بر سر میز همه مشتریان میایند ، در وهله اول چیزی به عنوان سفارش وجود ندارد ، شما هر چه را دوست داشته باشید و بر روی ریل باشد می توانید میل کنید ، در صورتیکه غذای مد نظر شما از روی این ریل عبور نکرد می توانید در خواست غذا بدهید ، تا بر روی ریل گذاشته و برای شما ارسال شود. بعد از اینکه غذای خود را میل کردید بر اساس تعداد بشقابی که میل کرده اید صورتحساب شما صادر می شود و برای شما ارسال می شود. جالب اینجاست شما می توانید درخواست خود را با استفاده از گوشی خود به رستوران بفرستید.

برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید