درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات مطلب
مدرس/نویسنده
سعید خلیفی
امتیاز: 15157
رتبه:44
0
34
30
467

فروش 40 میلیون لایسنس ویندوز 8 یک ماه پس از عرضه آن

تاریخ 77 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 46
اواخر ماه اکتبر، مایکروسافت سیستم عامل ویندوز 8 را به طور رسمی وارد بازار کرد و اکنون با گذشت 1 ماه از عرضه آن، این شرکت گزارش میدهد که تا به حال 40 میلیون لایسنس آن را فروخته است. بی تردید دستاوردی شگفت انگیز برای مردان مایکروسافت در ردموند (Redmond) به حساب می آید.
اگر بخواهیم فروش این سیستم عامل را با فروش سیستم عامل ویندوز 7 مقایسه کنیم، مایکروسافت 60 میلیون لیسانس ویندوز 7 را در طول 10 هفته پس از عرضه آن (وینذوز 7 در پایان سال 2009 عرضه شد) به فروش رساند.

فروش 40 میلیون لایسنس ویندوز 8 یک ماه پس از عرضه آن


این اخبار خیره کننده توسط واحد مالی و بازاریابی ویندوز، تمی رلر (Tami Reller)، ارائه گردید که اعلام نکرد چه مقدار از این 40 میلیون، مربوط به بروز رسانی نسخه قبل ویندوز به ویندوز 8 و یا به عنوان بخشی از کامپیوترها و لپتلپ های جدید است. با این حال، او اعلام کرد که سرعت بروز رسانی به ویندوز 8 نسبت به سرعت بروز رسانی که برای ویندوز 7 در تاریخ عرضه آن اعلام شده بود، پیشی گرفته است.
خانم رلر در خلال سخنان خود اذعان کرد:

"سفر تازه در حال شروع شدن است، اما خشنود هستم اعلام کنم که تا امروز، 40 میلیون لایسنس ویندوز 8 را به فروش رسانده ایم"


فروش 40 میلیون لایسنس ویندوز 8 یک ماه پس از عرضه آن


عرضه ویندوز 8 در پایان ماه اکتبر با شروع با شکوه فروشگاه ویندوز (Windows Store) همراه بود. فروشگاهی که هنگام شروع به کار ، بیشتر از هر فروشگاه نرم افزاری دیگری، در دل خود نرم افزار میدید و از آن روز تا کنون، تعداد نرم افزارهای موجود آن، 2 برابر شده است. تعدادی از نرم افزارها در این فروشگاه، مرز درآمد 25 هزار دلار را پشت سر گذاشته اند و این در حالی است که سازندگان نرم افزار، %80 درآمد عاید از دانلود (تا پایان عمر آن نرم افزار) را کسب میکنند. لازم به ذکر است تعداد زیادی نرم افزار مهم و خوب پس از عرضه این سیستم عامل، به فروشگاه ویندوز اضافه شده اند.
خانم رلر اخبار جالب توجهی در مورد اینکه ویندوز RT و خصوصا تبلت سرفس (Surface) در این 1 ماه چطور عمل کرده اند، ارائه نکرد.

آیا شما از کسانی هستید که به ویندوز 8 کوچ کرده اند؟ اگر جوابتان "خیر" است، پیشنهاد میکنم حتما این سیستم عامل دوست داشتنی و زنده را امتحان کنید.

مترجم : سعید خلیفی
منابع: GSM Arena ، blogs.windows.com
هرگونه نشر و کپی برداری بدون ذکر منبع دارای اشکال اخلاقی می باشد

برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید